پرش به محتوای اصلی

جزییات خبر

مدیر کل ارتباطات استان کرمان اعلام کرد:

ارتباطات در مناطق سیل زده گلباف برقرار شد

(سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰) ۲۳:۵۹

مدیرکل ارتباطات استان کرمان با بیان اینکه در سیل روز گذشته در بخش گلباف و آسیب به شبکه برق، ارتباطات سه سایت همراه اول در این منطقه قطع شده بود گفت: با تلاش تیم های پشتیبانی، ارتباطات این مناطق برقرار شد.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان، مسعود الهامی مدیر کل ارتباطات استان با اشاره به سیل بخش گلباف استان کرمان، گفت: در سیل روز گذشته تعدادی از روستاهای بخش گلباف، در حدود ۳ و نیم کیلومتر از شبکه و خط انتقال برق روستاهای این بخش تخریب و همچنین برق ۳ سایت همراه اول در روستاهای کشیت، حرمک و نسک قطع شد.
وی افزود: با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان کرمان، ۲ دستگاه دیزل ژنراتور ۳۶۰ و ۲۵۰ کیلو وات سیار توسط شرکت توزیع برق شمال برای تامین برق موقت روستاها و چند دستگاه باطری و دیزل ژنراتور سیار از سوی مجموعه مخابرات این استان به بخش گلباف اعزام شدند.
مدیرکل ارتباطات استان کرمان تصریح کرد: با تلاش تیم های پشتیبانی شبکه مخابرات استان کرمان تاکنون ارتباطات بخش عمده ای از روستاهای منطقه دوباره راه اندازی شد.
وی افزود: با توجه به تخریب  حدود ۲۰ کیلومتر از کابل نوری در مسیرهای  ارتباطی با دستور عضو هیات مدیره زیرساخت و مجری طرح توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات، ظرف ۲۴ ساعت آینده با راه اندازی لینک ماهواره ای ارتباط اضطراری سایر مناطق سیل زده برقرار می شود.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید