اخبار

بهره مندی 4روستای شهرستان نائین از جدیدترین نسل اینترنت همراه

بهره مندی 4روستای شهرستان نائین از جدیدترین نسل اینترنت همراه
جعفر مطلب زاده، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، در مراسم افتتاح پروژه ارتقا داده سایت های تلفن همراه 3 روستای شهرستان نائین با اعتباری بالغ بر 24 میلیارد ریال گفت: یکی از اهداف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، اتصال روستاهای کشور به شبکه ملی اطلاعات است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، مطلب زاده با اشاره به طرح «ایران هوشمند» به بیان تاثیرات ارتقاء شبکه ارتباطی شهرستان پرداخت و گفت: ان شاء الله از امروز با ارتقای شبکه دیتای اپراتورهای تلفن همراه و توسعه زیرساختهای ارتباطی، شاهد تسهیل و توسعه ارتباطات سیار و ثابت در این منطقه باشیم.

مطلب زاده در ادامه از زیر ساخت های ارتباطی که در اکثر روستاهای شهرستان نائین فراهم شده ولی متاسفانه اطلاع رسانی در این زمینه به درستی انجام نشده است خبر داد و همچنین با اشاره به اقدامات انجام شده، خواستار برنامه ریزی برای ارتقاء بهره وری کسب و کارهای بوم گردی و صنایع دستی منطقه با استفاده از ظرفیت های ایجاد شده در حوزه فناوری اطلاعات شد.

پوربافرانی نماینده مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی خواستار بررسی اختلال و عدم آنتن دهی در فواصلی از محور های مواصلاتی و جاده های دو شهرستان نایین و خور و بیابانک و همچنین اصلاح راهیابی شماره های سه رقمی از جمله ۱۱۰ و ۱۱۵ توسط اپراتور ها شد.

جمالی فرماندار شهرستان نایین نیز در ابتدای جلسه ضمن تشکر از حضور مدیران حوزه فناوری و ارتباطات و مخابرات در شهرستان نایین از اقدامات انجام شده در این حوزه در شهرستان تشکر نمود و در ادامه بر رفع نواقص موجود در حوزه ارتباط تلفن ثابت و سیار در محور های مواصلاتی خصوصا روستاهای شهرستان تاکید نمود.

شایان ذکر است پس از پایان این جلسه از ۲۲ پروژه مخابراتی در سطح شهرستان نایین با اعتباری معادل ۳۷۱۵۱ میلیون ریال با افتتاح یک طرح در شهرک صنعتی نایین به صورت نمادین بهره برداری  شد.

۲۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۱۰۹

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید