اخبار

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان:

اولین دستگاه استانی به مرکز تبادل اطلاعات (PIX) استان اصفهان متصل شد

اولین دستگاه استانی به مرکز تبادل اطلاعات (PIX) استان اصفهان متصل شد
در هشتمین جلسه کمیته خدمات الکترونیک استان اصفهان در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان جعفر مطلب زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان از اتصال اولین دستگاه استانی به مرکز تبادل اطلاعات (PIX) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، در این جلسه جعفر مطلب زاده گفت : شرکت آبفای استان اولین شرکتی است که از طریق مرکز PIX استان اصفهان به مرکز ملی تبادل اطلاعات (GSB) متصل شده است. در حال حاضر این شرکت سرویس کد پستی را از شرکت پست اصفهان در بستر GSB دریافت می­کند.

وی افزود: هم اکنون بستر لازم برای اتصال دستگاه­های استان به مرکز ملی تبادل اطلاعات (GSB) از طریق PIX استان فراهم است و ما به دنبال این هستیم که با پیگیری از سازمان فناوری اطلاعات و مخابرات منطقه اصفهان روند دسترسی دستگاه­ها به این بستر را تسریع و تسهیل نماییم.

مطلب­زاده به لزوم آموزش و فرهنگ­سازی دستگاه­ها برای به استفاده از زیرساخت سیستم مدیریت فرایندهای سازمانی تاکید کرد و گفت: سازمان مدیریت و برنامه­ریزی در ارزیابی عملکرد دستگاه­ها امتیاز بالایی را به بحث توسعه دولت الکترونیک اختصاص داده است. دستگاه­ها برای کسب امتیاز این بخش باید به اصلاح و  بهبود فرایندهای خود توجه کنند، برای رسیدن به این منظور نیاز است بیشتر به بحث آموزش کارکنان در این حوزه  بپردازند.

۲۴ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۱
تعداد بازدید : ۲۰۳

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید