پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان خبر داد:

کلنگ‌زنی نخستین «شهرک رمز ارز» در اصفهان

کلنگ‌زنی نخستین «شهرک رمز ارز» در اصفهان
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان از کلنگ زنی نخستین شهرک رمز ارز در شهرستان فریدن استان اصفهان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، جعفر مطلب زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با اعلام این خبر گفت: با پیگیری‌های انجام شده برای نخستین بار شهرک رمز ارز در شهرک صنعتی شهرستان فریدن راه اندازی می‌شود.
وی افزود: از یک سال و نیم گذشته پیگیری احداث این شهرک در فریدن آغاز شده و با همکاری سازمان صمت استان، محیط‌زیست و شرکت شهرک‌های صنعتی استان مجوزهای لازم برای احداث این شهرک صادر شده و با سرمایه‌گذاری شرکت تدبیر افزار پژواک به‌ زودی کلنگ‌زنی می شود.
 مطلب زاده با بیان اینکه: با تأسیس این شهرک تحولی در اقتصاد دیجیتال استان اصفهان ایجاد می‌شود، تصریح کرد: در این شهرک علاوه بر فارم‌های بیت کوین، کارخانه تولید دستگاه‌های استخراج، مرکز علمی کاربردی و استخر رمز ارز در نظر گرفته شده است.
وی افزود: بیش از ۱۴۰ کشور از مزایای ارز دیجیتال بهره‌مند هستند و بلاکچین می‌تواند به بهبود اقتصاد کشور و استان اصفهان یاری برساند. مطلب زاده گفت: ارز دیجیتال یک فناوری جدید است و با اقدامات انجام شده بستر استفاده از رمزارز در استان اصفهان فراهم شده است. 
 
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، تصریح کرد: در جلسه شورای هماهنگی امور اقتصادی استانداری، شرکت ارتباطات زیرساخت استان اصفهان و مخابرات منطقه اصفهان آمادگی کامل خود را برای فراهم کردن پهنای باند لازم، اعلام کردند.
 
۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۵:۵۸
تعداد بازدید : ۸۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید