پرش به محتوای اصلی

اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان خبر داد:

احداث شش سایت همراه اول در مناطق عشایری استان

احداث شش سایت همراه اول در مناطق عشایری استان
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان در جلسه اولویت بندی مناطق عشایری با حضور فرمانداری های شهرستان های عشایر نشین استان و مخابرات منطقه اصفهان از رفع مشکل برق و احداث شش سایت همراه اول در این مناطق خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، جعفر مطلب زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان در این جلسه که به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شد، گفت: با توجه به اینکه با دستور استاندار، شرکت توزیع برق استان مکلف به پرداخت هزینه های برق سایت¬های عشایری شده است، جهت احداث شش سایت همراه اول در شهرستان های عشایری استان اقدامات لازم شروع شده است.
 وی افزود: با توجه به جلسات فنی، قبلا تعداد سایت های مورد نیاز برای پوشش کامل مناطق عشایری، وضعیت جاده و برق رسانی  مشخص شده است.
مطلب زاده گفت: اولویت بندی احداث سایت در مناطق عشایری بر اساس جمعیت عشایری، کیلومتر جاده و برق مورد نیاز با توجه به توافق اولیه است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان تصریح کرد: با حل مشکل برق منطقه عشایری امکان نصب سایت های همراه اول فراهم شده و شاهد راحت تر شدن زندگی عشایرنشینان و برقراری عدالت اجتماعی بیشتر برای آن ها هستیم.
 
۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۰۸
تعداد بازدید : ۶۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید