پرش به محتوای اصلی

اخبار

پست بانک اصفهان استان برتر در شاخصهای عملکردی

پست بانک اصفهان استان برتر در شاخصهای عملکردی
مدیر شعب پست بانک استان اصفهان، در اولین نشست سال نو که با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد، ضمن تشریح دستاوردها و موفقیت های پست بانک ایران در سطح ملی و بین المللی، از کسب رتبه برتر کشوری پست بانک این استان در شاخصهای عملکردی در سال ۹۹ خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان، افشین کلانی ، مدیر شعب پست بانک اصفهان گفت: یکی از اهداف اصلی پست بانک ، توسعه بانکداری دیجیتال در مناطق کمتر توسعه یافته و استفاده از ظرفیت عاملیت بانکی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای تامین مالی طرح های بخش it است. وی با اشاره به کسب رتبه برتر کشوری پست بانک استان اصفهان در شاخصهای عملکردی در سال ۹۹، افزود: ارائه خدمات بانکی بر بستر فناوری اطلاعات، علاوه بر توسعه کسب و کارهای اینترنتی، موجب ارائه خدمات بانکی به مناطق روستایی و دور افتاده استان در راستای توسعه عدالت اجتماعی خواهد شد. در ادامه، مهندس مطلب زاده ، مدیر کل ICT استان اصفهان ، ضمن تبریک کسب موفقیتهای درخشان توسط پست بانک ایران و به ویژه استان اصفهان، بر اهتمام وزارت ارتباطات در ایجاد زیرساخت های ارتباطات و فناوری اطلاعات در روستاها و امکان دسترسی جمعیت کل استان به خدمات الکترونیکی و دیجیتالی تاکید کرد و با اهداء لوح تقدیر به مدیر امور شعب پست بانک استان از زحمات مدیران و کارکنان خدوم این مجموعه تقدیر کرد. 
بر اساس این گزارش، پست بانک استان اصفهان  در سال ۹۹، علاوه برکسب رتبه برتر کشوری در پرداخت تسهیلات خرید دین، پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ در حمایت از تولید، پرداخت تسهیلات کارت اعتباری و مروارید برای رونق کسب و کارهای خرد و متوسط بخش روستایی  و رفع نیاز خانوارها، پرداخت تسهیلات ارزان قیمت طرح همراهان و وام قرض الحسنه در ایام شیوع بیماری کرونا به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، مدیریت مطالبات و همچنین چکهای واگذاری از طریق باجه های بانکی و شعب حائز رتبه اول در کشور شده است.
همچمین به جهت تقدیر از تلاشگران عرصه سلامت در اسفند ماه سال ۹۹ بالغ بر ۶۰۰ فقره وام قرض الحسنه به مدافعان سلامت درگیر در کرونا توسط پست بانک اصفهان پرداخت شده است.
 
۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۵۴
تعداد بازدید : ۵۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید