پرش به محتوای اصلی

مرکز نما

تعریف مرکز نما:

     

گروه نما با مشارکت جمعی از اساتید، مدیران و کارشناسان فعال فعالیت خود را در حوزه آموزش، مشاوره مدیریت، فناوری اطلاعات با طراحی نرم افزارهای تخصصی،برگزاری سمینارها و کنفرانس های ملی و بین المللی،برگزاری کارگاههای آموزشی آغاز نمود. با گذشت زمان و انجام پروژه های متعدد، برگزاری دوره ها و کنفرانس های ملی و بین المللی و همچنین راهبردهای اعضای هیات مدیره، کسب و کار گروه به بخش های تخصصی تر و حرفه ای تری تقسیم بندی شد. که هر بخش با ساختاری کاملا تخصصی و مستقل دارای برنامه ها و استراتژی های توسعه مخصوص به خود می باشد. بخش های تخصصی گروه نـــما عبارتند از:

 

باور ها و ارزش های ما:

    رسالت ما کمک به مشتریانمان است. ایجاد تمایز، ماندگاری و پیشرفت قابل توجه در بهبود عملکرد و ساخت شرکتی بزرگ برای جذب، پیشرفت، و حفظ اشخاص منحصر به فرد.

    ما بر این باوریم که موفقیت ما نتیجه موفقیت مشتریانمان است.حل مشکلات بزرگ نیازمند بهترین اشخاص است و باورداریم که بهرینها در سخت ترین مشکلات به کار گرفته میشوند و ما این گروه را بر اساس همین باور بنا نموده ایم. این دو بخش از هدف ما یکدیگر را تقویت کرده و شرکت را قوی و پایدار میسازد. 

   ما یک سازمان ارزش محوریم و این بدان معنی است که همیشه :

 ممتاز و پیشرو 

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز گروه نــما، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت محصولات و خدمات است.

 ارزش آفرینی

     هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

 مسئولیت پذیری

     آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

 کار تیمی

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز گروه نــما است. ما بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

 بهبود مستمر ارائه خدمات

     تلاش برای بهبود مستمر کیفیت خدمات ارایه شده به مشتریان برای افزایش رضایت‌مندی آنان یکی از اصول اصلی فعالیت‌های گروه نــما محسوب می‌شود.

 منافع مشتری بر منافع ما ارجحیت دارد

     این بدان معناست که ما ارزشی بیش از آنچه انتظار می رود را به ارمغان می آوریم.اما به آن معنا نیست که هر چه را مشتری می خواهد انجام می دهیم.

• حرفه ای رفتار میکنیم

     حمایت مطلق ازدرستی و کمال در کار. نشان دادن احترام نسبت به عرف و فرهنگ حاکم بر محیط ، به این دلیل که نمی خواهیم صداقت و امانتداریمان را به خطر اندازیم .

 • محفوظ نگه داشتن اطلاعات مشتریان

     هرگز اطلاعات مهم را بر ملا نمیکنیم.تلاش ما برای موفقیت مشتریاست نه پیشرفت خودمان.

• حقایق را همانگونه که هست نشان دهیم

     ما بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر دیدگاههایمان محبوب هستند و یا چه تاثیری روی قیمتهایمان می گذارند مستقل می مانیم و قدرت مخالفت کردن را حفظ می کنیم. ما این شجاعت را داریم که راه حلهای جدیدی را برای حل مشکلاتمان بیافرینیم .این کار را به خاطر جذب حمایت های داخلی ، دستیابی به اهداف کار و نتایج واقعی و رسیدن به پیشنهادات کاربردی انجام می دهیم.

     ما به عنوان یک شرکت با حفظ استانداردهای خود در بالاترین حد ممکن برای ارائه خدمات کار میکنیم و همواره با معرفی بهترین تیم فکری از سراسر دنیا و طیف وسیعی از تجربه های صنعتی وعملی برای التزام به تعهداتمان تلاش میکنیم .نتیجه بهتر در کار تیمی است به همین دلیل با یکدیگر نمی جنگیم و به جای آن قبل از هر گونه پیشنهاد یا اظهار نظر با به اشتراک گذاشتن صورت مسئله  درجایی که تمام عقاید  و نظرات به دقت بررسی، تحلیل و در نظر گرفته شده به دنبال راه حل میگردیم.

بیانیه ماموریت

      توانمندسازی مدیران، سازمان ها و شرکت های ایرانی با بهره گیری از روش ها و ابزارهای نوین جهت رقابت و ارائه محصولات و خدمات در کلاس جهانی

   ارائه روش هایی حرفه ای و نوآورانه جهت فرصت آفرینی در دنیای کسب و کار

 خط و مشی کیفیت

    "گـــروه نـــما " برترین مجری آموزش و تعالی سازمان در ایران مفتخر است با بهره گیری از متد های نوین آموزش در کلاس جهانی و همچنین بهره گیری از  تسهیلات، تجهیزات و ابزارهای نوین آموزشی ضمن تقدیم مشاوره به مدیران سازمانها و بنگاه های اقتصادی، به جهت تکمیل نیاز سنجی فرایندهای استراتژیک سازمان ها، با ارائه راه حل های حرفه ای بهبود عملکرد ایفاد تکلیف نماید.

سایت رسمی مرکز نما