عکس بالای سایت

گذرگاه خدمات دولت در مرکز ملی تبادل اطلاعات

مرکز ملی تبادل اطلاعات

اخبار استان

طراحی ارتباط دهی به نقاط کور عشایر استان اصفهان انجام شد
جلسه طراحی مکان دکل جهت ارتباط دهی به نقاط کور عشایری به ریاست مهندس مطلب زاده، با حضور معاون ارتباطات سیار استان و همراه با نمایندگان اداره عشایر استان، در محل اداره کل ICT استان تشکیل شد.
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۹:۳۷
[ تعداد بازدید : ۴۵ ]
وضعیت پوشش ارتباطی سه روستای کهیاز، بیدشک . دستجرد شهرستان اردستان بررسی شد
بنا به درخواست آقایان سید صادق طباطبایی نژاد نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، و حمیدرضا تأملی فرماندار محترم شهرستان اردستان ، با حضور جعفر مطلب زاده مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، از وضعیت پوشش مخابراتی روستای کهیاز در بخش زواره و روستاهای بیدشک و دستجرد در بخش مرکزی شهرستان مذکور بازدید شد.
۱۶ دی ۱۳۹۸ - ۹:۲۳
[ تعداد بازدید : ۳۸ ]
برگزاری دوره آموزشی ارزش گذاری استارت آپ ها در اصفهان
دوره آموزشی ارزش گذاری استارت آپ ها در راستای اجرای طرح کارگزاری توسعه توانمندی های نوآوری و کارآفرینی سازمان فناوری اطلاعات ایران طی دو روز در اصفهان برگزار شد.
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
[ تعداد بازدید : ۶۲ ]
تشکیل گروه تسهیل و رفع موانع اقتصاد دیجیتال استان اصفهان
حمایت از کسب و کارها و رونق آنها در فضای مجازی در استان اصفهان در جلسه ای با حضور ارتباطات و فناوری اطلاعات و شرکت های فعال در این حوزه در دفتر معاون استاندار اصفهان برگزار شد.
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
[ تعداد بازدید : ۷۸ ]
600مدرسه کشور به شبکه ملی ارتباطات متصل شده اند
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: تا کنون 600 مدرسه کشور با صرف اعتباری بالغ بر 2 میلیارد و 400 میلیون تومان به شبکه ملی ارتباطات متصل شده اند.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹
[ تعداد بازدید : ۵۲ ]
۱ صفحه ۲ از ۳ ۳